Specialista na vnitřní klima - doporučuje nás přes 20.000 spokojených zákazníků! | VAX-Brno.cz

URL: https://www.vax-brno.cz/texty/nejcastejsi-dotazy/159/


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Nejčastější dotazy

  • “Může vysavač fungovat jako čistička vzduchu ?”

Pokud je opatřen HEPAFILTREM, tak ano. Ale ve srovnání s čističkou vzduchu, je jeho využití nepraktické vzhledem k velkému příkonu a hlučnosti přístroje.

  • “Jaký je rozdíl mezi vysavači VAX 7151 Luxus, Komfort Standard?”

Rozdíl mezi vysavači VAX 7151 Luxus, Komfort Standard je ve výbavě a samozřejmě v ceně. Vysavač VAX 7151 Luxus je vybaven: Power brush, Automop, Kombinovaná hubice na vysávání kobercových a pevných ploch, Vaxovací hubice ve velkém provedení, Vaxovacá hubice v malém provedení, Antistatický prachový nástavec, Štěrbinový nástavec a nástavec na čalounění, Standardní vysávací hadice, Nástavec na radiátory, Teleskopický nerezový prodlužovací nástavec, Masivní HEPA filtr s účinností 99,97 %, Náhradní modrý modrý, černý výfukový, 2ks velkokapacitních jedenáctilitrových sáčků, SMS HEPA sáčky 2ks, SMS látkový sáček, 1x roztok na praní koberců a 1x roztok na umývání pevných podlah.

Protože 99% našich zákazníků preferuje při koupi vysavač VAX 7151 Luxus, a protože cenový rozdíl není příliš velký a výbava je opravdu nadstandardní, skladem běžně máme pouze vysavač VAX 7151 Luxus.

  • “Neničí se koberce častým praním ?”

Neničí. Kobercová vlákna se ničí a lámou vlivem nalepených nečistot, které jsou běžným vysáváním neodstranitelné. Na druhé straně při použití vody a běžných čistících systémů se vlákna nepropírají do hloubky, může docházek k nadměrnému promočení, k následnému sražení koberce a možnosti vzniku plísní. Vaxing všechny tyto nedostatky odstraňuje. Koberce propírá z hloubky osnovy, vlákna rozvibruje, důkladně je vyčistí, následně je vysuší a vrátí jim jejich původní vlastnosti.

  • “Jdou u Vás zakoupit vysavače na splátky?”

Bohužel vysavače u nás nelze zakoupit na splátky.

  • “Odstraní se roztoči z pokrývek v uzavřeném pytli ?”

Vax se svou schopností vysát 80 litrů za sekundu (jeho vzduchová turbína uzvedne 25 kg), vytváří sice dostatečný podtlak, ale jelikož roztoči jsou schopni přežít i atomový výbuch, je jejich vysávání v igelitovém pytli víceméně diskutabilní.