Zákaznické centrum | VAX-Brno.cz

URL: https://www.vax-brno.cz/texty/zakaznicke-centrum/174/


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Zákaznické centrum

Zákaznické centrum je místo, kde najdete odpověď na své dotazy ohledně nákupu v našem internetovém obchodě nebo vaší již uskutečněné objednávky. Kromě toho nás můžete kontaktovat:

Jsme připraveni poskytnout vám jakékoliv informace, poradit nebo pomoci s objednávkou či objednávku přijmout.

Na telefonních číslech 544 214 627, 733 133 770 jsme vám k dispozici v pracovních dnech a v čase 8 - 12 a 13 - 16 hodin. Chcete-li nás navštívit osobně, pak přejděte na kontaktní stránku, kde najdete adresu naší prodejny, její otevírací dobu a mapu pro snadnější orientaci.

Jak nakupovat?

Chcete nakoupit, ale nevíte si rady? Zde najdete jednoduchý návod jak uskutečnit objednávku v našem eshopu.

Obchodní podmínky

Každý internetový obchod má své obchodní podmínky, které je dobré si přečíst vždy před tím, než uskutečníte objednávku. Ani ten náš není vyjímkou.

Způsoby a ceny doručení

Při objednávce nad 2 000 Kč je doprava zdarma. Zboží jenž je skladem a je objednáno do 12 hod. expedujeme v těchto případech ještě ten den. Podívejte se na podrobnosti k nabízeným způsobům doručení.

Reklamační řád

Máte se zakoupeným zbožím potíže a chcete jej reklamovat? Pak si prosím nejdříve prostudujte náš reklamační řád.

FAQ - často kladené otázky

Nevíte si rady či máte na nás nějaký dotaz. Dřív, než nás budete kontaktovat, projděte si tento seznam těch nejčastějších otázek. Možná, že zde najdete odpověď i pro vás.

Ochrana osobních dat

Seriózní vyřizování objednávek a případně i reklamací našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu vašich osobních dat.

Záruční, pozáruční servis

Na vše námi nabízené zboží zajišťujeme záruční i ve většině případů i pozáruční servis. Nemusíte se tedy bát a pokud by se Vám náhodou něco pokazilo, stačí nás kontaktovat.

Velkoobchod

Chcete s námi spolupracovat? Zajímáte se o nákup zboží za účelem dalšího prodeje? Pak na této stránce najdete důležité informace.

Slevové kupóny (dárkové certifikáty)

Zákazníci tohoto internetového obchodu mají možnost při nákupu použít tzv. dárkový certifikát. Tento dárkový certifikát (neboli slevový kupón) může mít různou hodnotu a je vždy opatřen unikátním kontrolním kódem.

Slevy pro alergiky a slevový program Sphere

Všem alergikům a jejim rodinným příslušníkům poskytujeme slevu, stejně tak poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere card.

Zpětný odběr

Informace o zpětném odběru vysloužilých elektrozařízení / baterií pro konečné uživatele.