Specialista na vnitřní klima - doporučuje nás přes 20.000 spokojených zákazníků! | VAX-Brno.cz

URL: https://www.vax-brno.cz/texty/zarucni-pozarucni-servis/158/


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Záruční, pozáruční servis

Na vše námi nabízené zboží zajišťujeme záruční i ve většině případů i pozáruční servis. Nemusíte se tedy bát a pokud by se Vám náhodou něco pokazilo, stačí kontaktovat servisní linku 544 214 627.

Porouchal se vám vysavač? Nefunguje již tak jako dříve? Potřebujete náhradní díl, ale v našem internetovém obchodě jste jej nenašli? Nezoufejte, veškerý spotřební materiál máme skladem, taktéž i některé náhradní díly. Je-li nutná oprava vysavače, raději jej svěřte do rukou odborníků!

Prodeji vysavačů VAX se věnujeme již přes 15 let a pro své zákazníky zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis. V případě zájmu o provedení opravy vysavače VAX nám můžete výrobky předat osobně v naší prodejně nebo zaslat poštou obchodním balíkem na naši adresu.

Nově Vám nabízíme možnost renovace starších i novějších vysavačů VAX a klepacích hlavic. Tato renovace spočívá v kompletním vyčištění a kontroly motorové jednotky, okruhu čerpadla, přetěsnění motorového dílu, vyčištění a promázání klepací hlavice apod. Touto údržbou dojde k prodloužení životnosti vysavače.

Renovace vysavače provádíme do 5 pracovních dní. Před tím, než k nám vysavač zanesete nebo pošlete se však vždy informujte na tel. čísle 544 214 627.

Jak může vypadat motor vysavače po několika letech nešetrného zacházení? Např. tak jako na následujícím obrázku, i když po pravdě toto je asi nejhorší případ co jsme u nás viděli.